Ochrana osobních údajů | Bitumax

Home > Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

BITUMAX s.r.o. se ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zaručuje, že nesbírá a neshromažďuje žádné osobní údaje, pokud jí je návštěvníci sami dobrovolně neposkytli.

 

BITUMAX s.r.o. se zavazuje chránit veškeré poskytnuté osobní údaje, neboť je považuje za přísně důvěrné, a ve shodě se výše uvedeným zákonem proto nemohou být bez výslovného souhlasu zveřejňovány, prodávány ani vyzrazeny třetím osobám, s výjimkou případů stanovených tímto zákonem.

 
Právo na informace

Ze zmiňovaného zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, má každý uživatel tohoto webu, který poskytl osobní údaje BITUMAX s.r.o., právo podat písemnou žádost společnosti BITUMAX s.r.o., o poskytnutí informací, zda a jaké osobní údaje o něm společnost BITUMAX s.r.o., zpracovává. Pokud by i přes naši snahu o správnost údajů byly zpracovávány nepřesné či neaktuální informace, na požádání je rádi opravíme.

Odkazy ven

Webová prezentace BITUMAX s.r.o., může obsahovat odkazy na jiné webové stránky, na které se toto prohlášení o ochraně údajů nevztahuje.

Rezidence Britská čtvrť, Praze 5 - Stodůlkách. ...více

SKI AREÁL BUKOVÁ HORA ...více

Mateřská školka v Plzni na Slovanech ...více

Další reference

Ilustrační obrázek

  • (+ 420) 326 210 947
  • info@bitumax.eu

PiXOLO

2012 Copyright by Bitumax. All rights reserved.
Developed by PiXOLO